Tur Başlangıcı

Sabah 09.45’de buluşma noktamızdan kaptanımız eşliğin’de sizin için rezerve edilmiş teknemize geçiyoruz. Saat 10’00’da hareket ederek Akdeniz ve Ege'nin eşsiz suların’da turumuza başlıyoruz.

Rota 1-Galamış

İlk rotamız 45 dakikalık deniz seyrinin sonunda, karadan ulaşımın olmadığı ve yerleşimin olmadığı GALAMIŞ koyu. Buradaki 30 dakikalık yüzme molası süresince, Akdeniz’in serin sularının keyfini çıkartabilir,plaj da yüzebilirsiniz.

Rota 2-Knidos

Galamış koyundaki güzel yüzme molamızın ardından rotamız Afrodit'in Dünyası Knidos Antik Kenti. Datça’nın En uç bölgesinde bulunan; Ege ve Akdenizin ayrılduğı antik kentte 1 saatlik antik kent turu ve yüzme molasının ardından mutfağımızın birbirinden lezzetli yemekleri sizleri bekliyor olacak.

Not:Knidos şehri görülmeye değerdir şöyle çıkıp şehrin tarihi kalıntılarını görmenizi tavsiye ediyoruz.

Rota 3-Domuz İni

Yemek saati…Güzel bir öğle yemeğinin ardından Domuz İni koyunu ziyaretimiz başlıyor. Yemek'le birlikte 1.5 saatlik yüzme molası veriyoruz.

Rota 4-Bağlar Özü

Domuz İni Koyunu geride bıraktıktan sonra rotamız Bağlar Özü Koyu. Burada yaklaşık 30 dakikalık bir molamız olacak. Molamız süresince denizin tadını çıkartabilirsiniz.

Rota 5-Çay Limanı

Bağlar Özü'nden ayrıldıktan sonra rotamız Küçük bir koy olan Çay Limanı Koyuna Geliyoruz. 30 dakikalık yüzme molamızla birlikte meyve ikramımızda burada oluyor.

Tur Sonu-Küçük Akvaryum

Son durağımız olan Küçük Akvaryum Koyumuzda son yüzme molamızı verdikten sonra, Güzel ve eğlence dolu bir günün ardından saat 18.00’de Palamutbükü limanında turumuzu tamamlıyoruz.
Tekrar görüşmek dileğiyle