Tur Başlangıcı

Sabah 09.45’de buluşma noktamızdan kaptanımız eşliğin’de sizin için rezerve edilmiş teknemize geçiyoruz. Saat 10’00’da hareket ederek Akdeniz ve Ege'nin eşsiz suların’da turumuza başlıyoruz.

Rota 1-Batır Kızılbükü

İlk rotamız Batır Kızılbükü.30 dakikalık yüzme molamız süresince şnorkel yaparak denizin altındaki güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Rota 2-İnce Burun

Batır Kızılbükü molamızın ardından rotamız İnce Burun. Akvaryumu aratmayacak deniziyle yüzmeye doyamayacağınız doğa harikası bu koyda mola süremiz 30 dakikadır.

Rota 3-Büyük Akvaryum

İnce Burun Koyunu geride bıraktıktan sonra rotamız Datça'nın en önemli plajları arasında gösterilen, herkesin görmesi gereken bir doğa harikası Büyük Akvaryum Koyu. Buradaki molamız süresince plajda yüzebilir ve teknemizde güneşlenebilirsiniz. Akabinde öğle yemeği saatimiz geliyor. Akdeniz’in birbirinden lezzetli yemekleri sizleri bekliyor.

Rota 4-Datça

Güzel bir öğle yemeğinin ardından rotamız Datça Çınar Dondurma. Burada 30 dakikalık dondurma keyfinin tadına doyamayacaksınız, Dilek mağarasına doğru mavi sularda açılıyoruz.

Rota 5-Dilek Mağarası

Datçada ki dondurma keyfinin ardından hemen sonraki durağımız Dilek Mağarası. Buradaki mağaranın farklı bir renk verdiği sularda renk ahengini görebilirsiniz.

Rota 6-Domuz Çukuru

Son durağımız Domuz Çukuru.Çam ormanlarının bulunduğu bu koyda 45 dakikalık yüzme molamız süresince çay ve meyve ikramımız burada oluyor.

Tur Sonu

Güzel bir günün ardından saat 18.00’da palamutbükü limana hareket ederek turumuzu tamamlıyoruz.
Tekrar görüşmek üzere